Hakkımızda

Biz Kimiz?

Mehmet KAYA:   1980 Yılında Kayseri’de doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi Kayseri’de tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdim. Askerliğimi Van’da Yedek Subay olarak tamamladıktan sonra Türk Telekom’da çalışmaya başladım. Halen Ankara’da Türk Telekomda iş yaşamımı sürdürmekteyim. 2008 yılında Mehtap Şimşek ile evlendim. Kayra ve Tardu isminde iki oğlum var.

Mehtap KAYA:  1981 Yılında Malatya’da dünyaya geldim. O zamanlar Şimşek soy ismini taşımaktaydım. İlk ve Orta öğrenimimi Malatya’da bitirdikten sonra İnönü Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdim. Tezsiz yüksek lisansı da Malatya’da yaptıktan sonra Diyarbakır Dicle Üniversitesinde Tarih Bölümünde Tezli Yüksek lisansı yaptım ve Araştırma Görevlisi olarak iş yaşamına başlamış oldum. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Türk İnkılap Tarihi Enstitüsünde Doktoraya başladım. Yine aynı yıl Mehmet Kaya ile evlendim. Kayra ve Tardu isminde iki oğlum var. 2014 yılında doktoramı tamamladım.

423 toplam görüntüleme, 1 kez bugün görüntülendi

Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>